Paroles noņemšana

password

Par remontu un rezerves dalu iegadi, ludzu, zvaniet: 23110939,29399032 vai rakstiet: info@laptopserviss.lv

 

BIOS paroles atjaunošana datoros un klēpjdatoros

Viens no mūsu darbības virzieniem ir zaudēto paroļu noņemšana un atjaunošana uz klēpjdatoriem un datoriem. Ir skaidrs, ka parole uz klēpjdatora un datora ir nepieciešama, proti, parole aizsargā svarīgo informāciju no uzlaušanas un zādzības. Bet kas, ja jūs uzstādijāt paroli datorā vai klēpjdatorā un neauši aizmirsāt to? Mūsu centra speciālisti palīdzēs jums atgūt sava klēpjdatora vai datora paroli.

Neaizmirstiet, ka paroles glabāšanas sistēma klēpjdatorā bieži vien atšķiras no datora paroļu glabāšanas sistēmas. Klēpjdatorā parole tiek saglabāta energneatkarīgā atmiņā. Ir daudz veidu, kā noņemt paroli, atkarībā no konkrētā modeļa mūsu centra klēpjdatoru  remonta speciālisti pēc iespējas ātrāk izvēlēsies nepieciešamo darbību virkni un pec iespējas īsākā laikā atrisinās problēmu. Ar laiku, esam sakrājuši daudz pieredzes šajā sfērā.

Protams, šodien internetā ir daudz rakstu, piemēram, par to, kā noņemt klēpjdatora BIOS paroli. Bet neaizmirstiet, ka šo rakstu autoriem nav nekādu atbildība par jūsu turpmākajām darbībām. Mēģinājums noņemt vai atjaunot klēpjdatora vai datora paroli, var radīt sava aprīkojuma neatgriezenisku kaitējumu un garantijas zaudēšanu. Klēpjdatora vai datora paroles noņemšana vai atjaunošana nav viegls uzdevums.

Tāpēc neeksperimentējiet, uzticiet šo darbu profesionāļiem. Lai noņemtu vai atgūtu klēpjdatora vai datora paroli, ir vajadzīgas ne tikai noteiktas zināšanas, bet arī liela pieredze. Mūsu centra speciālistiem ir abas.

Mūsu kompānija piedāvā visplašāko pakalpojumu klāstu klēpjdatoru remontam un uzturēšanai.

Lūdzu, sazinieties ar mūsu centru, un mēs centīsimies atrisināt jebkuru, pat visgrūtāko, problēmu.

Mūsu centra speciālisti veiks visu nepieciešamo lai atjaunotu zaudēto ieslēgšanās paroli, kā arī BIOS un cietā diska paroles īsākā, iespējamā, laika intervālā un pēc pieejamām cenām.