Klēpjdatoru ekrānu nomaiņa

Lcd repair

Par remontu un rezerves dalu iegadi, ludzu, zvaniet: 23110939,29399032 vai rakstiet: info@laptopserviss.lv

 

Klēpjdatoru displeju maiņa

Klēpjdatora displeja bojājums ir ļoti bieži sastopama problēma. Visbiežāk šī problēma ir izraisīta dēļ mehāniskas iedarbības uz matricu, retāk – elektronisko komponentu darbības traucējumu vai nefunkcionējošo kontaktu dēļ. Klēpjdatora ekrāna remonts sastāv no matricas, invertora vai kabeļa remonta vai maiņas. Klēpjdatora matricu var ļoti viegli sabojāt, tā ir trausla klēpjdatora sastāvdaļa, tāpēc matricas aiztāšanu veic diezgan bieži. Mums ir gan jaunas, gan lietotas matricas un invertori. Klēpjdatoru: Acer, HP, Asus, Sony, Samsung, Toshiba, Benq, IBM, Roverbook, Msi, Fujitsu, Apple, Bliss, Iru matricu maiņu izpilda kvalificēti speciālisti.

Klēpjdatora matricas maiņa mūsdienās ir kļuvusi par ikdienišķu remontu. Portatīvie datori, piemēram, netbook, ir viegli parnēsājami un cilvēki arvien vairāk nēsā tos līdzi un bieži gadās tā, ka tos nomet. Sitiena pa ekrānu rezultātā, klēpjdatora ekrāns var ieplīst, un, ja trieciens ir spēcīgs – cieš korpusa elementi un mātesplate. Kā arī, bērniem ļoti bieži krīt portatīvie datori neuzmanīga lietojuma rezultātā.

 

Замена-матрицы-в-ноутбуке

 Jebkāda pārmērīga mehāniska ietekme var sabojāt matricu.

LCD ekrāna maiņa (tā arī ir klēpjdatora matrica) tiek veikta 90 procentos no ekrāna bojājuma gadījumiem. Ja ir sabojāts aizmugurējs apgaismojums, tad var atjaunot klēpjdatora matricu, to neaizstājot.Galvenā, šī gadījuma, pazīme ir tumšs ekrāns. Lai precīzi noteiktu, cik daudz izmaksās klēpjdatora matrica, ir nepieciešams noskaidrot, kāda matrica ir instalēta klēpjdatorā. Matricas var būt spīdīgas un matētas, dažreiz vienam un tam pašam portatīvā datora modelim ir piemēroti dažāda veida matricas. Var būt arī tā, ka vienā klēpjdatora modelī var ievietoties vairāki matricu veidi, kas atšķiras savienojumā. Tāda paša diagonāles izmēra matrcas var atšķirties izšķirtspējā, savienojuma veidā, virsmas struktūrā, apgaismojuma tipā. Lai noteiktu, kāda matrica ir nepieciešama, lai veiktu remontu, ir nepieciešams veikt diagnostiku ar demontāžu.

Klēpjdatora matricas (ekrāna) maiņa skaitās kā viens no vienkāršākajiem remontiem un aizņem maz laika. Bet šādas procedūras izpildei ir nepieciešama liela pieredze, zināšanas par portatīvā datora dizaina iezīmēm un, protams, precizitāte, pretējā gadījumā jūs varat sabojāt korpusu un ekrāna statīvus, un jauno, tikko nopirkto, matricu. Kā arī ņemiet vērā, ka ir klēpjdatoru modeļi, kam lai samainītu matricu ir nepieciešams pilnībā izjaukt klēpjadatoru, ne tikai augšējo daļu, kur atrodas ekrāns. Tāpēc displeju maiņu mēs iesakām tikai profesionāļiem!

Mūsu servisa centrs «Laptop Serviss» veic matricu maiņu klēpjdatoriem visiem pazīstamajiem zīmoliem: Acer, Sony VAIO, ASUS, Toshiba, Dell, IBM / Lenovo, Apple (Macbook Pro / Air), HP, Compaq, Fujitsu Siemens, Samsung, BENQ , LG, Roverbook, IRU, Gateway, Bliss un citiem. Klēpjdatora displeja maiņa viduvēji aizņem no 30 minūtēm līdz 1 stundai, neskaitot gadījumus, kad portatīvajā datorā tiek izmantots reti sastopama matrica, šādos gadījumos ir japasūta jaunu matricu no piegādātāja. Informāciju par matricu pieejamību var iegūt sarunā pa telefonu ar menedžeri.